OHLINS S36PR1C1L SHOCK ABSORBERS TRIUMPH SCRAMBLER 865 2006-2017
TR 964
Ships within 10-15 working days
Features
Pair of Ohlins shock absorbers made with a 36 mm diameter body and 16 mm stem.
Quantity
No queries yet, leave the first!
Reference : TR 964
Features:
36mm mono body
14mm stem