OHLINS S46HR1C2 SHOCK ABSORBER HUSQVARNA 701 ENDURO 2021-2024
AG 2202
Ships within 10-15 working days
Features
Ohlins monoshock made with 46 mm diameter body and 16 mm rod and hydraulic spring preload.
Quantity
No queries yet, leave the first!
Reference : AG 2202
Ohlins monoshock made with 46 mm diameter body and 16 mm stem.
Features:
Adjustable in extension
Adjustable compression
Upper head with tube for compression tray
Hydraulic spring preload
Wheelbase 429 mm