OHLINS S46PR1C1S SHOCK ABSORBER APRILIA TUAREG 660 2022-2024
AP 661
En stock: expédition sous 2-3 jours ouvrés
Traits
Ohlins monoshock pressurized in nitrogen with separate tank, made with a 46 mm diameter body and 16 mm stem.
Quantité
Il n'y a pas encore de questions, laissez la première !
Référence : AP 661
Ohlins monoshock made with 46 mm diameter body and 14 mm stem.