OHLINS S36PR1C1L SHOCK ABSORBERS TRIUMPH THRUXTON 1200 RS 2020
TR 965
In stock: ships within 2-3 working days
Features
Pair of Ohlins shock absorbers made with a 36 mm diameter body and 16 mm stem.
Quantity
No queries yet, leave the first!
Reference : TR 965
Features:
36mm mono body
14mm stem