OHLINS S36PR1C1L SHOCK ABSORBERS HONDA CB 1300 2003-2007
HO 417
In stock: ships within 2-3 working days
Features
Pair of Ohlins shock absorbers made with a 36 mm diameter body and 16 mm stem.
Quantity
No queries yet, leave the first!
Reference : HO 417
Features:
36mm mono body
14mm stem